مایکروسافت در حال توسعه‌ی اپلیکیشنی با نام Quick Assist برای ویندوز ۱۰ است که می‌تواند عملکرد مشابه نرم افزار Team Viewer را برای کاربران ویندوزی به منظور اتصال از راه دور سیستم‌ها فراهم کند.

بیشتر بخوانید

به‌تازگی چندین وبسایت بزرگ که شامل سرویس‌دهنده‌های اصلی در زمینه‌ی شبکه‌های اجتماعی، سرویس‌های استریم فیلم و سریال و دیگر ابزارهای مبتنی بر وب می‌شوند، از کاربران خود خواسته‌اند که برای جلوگیری از هک شدن ، رمز عبور حساب کاربری خود بر روی وب‌سایت آن سرویس را تغییر دهند.

بیشتر بخوانید

سودوکو، بازی معروف فکری است و امروز نسخه تحت وب آن را معرفی می‌کنیم تا بتوانید در اوقات فراغت و استراحت خود از این بازی جذاب لذت ببرید. با زومیت و وبگرد امروز همراه باشید.

بیشتر بخوانید

از زمان انتشار مرورگر شرکت گوگل به نام کروم در سال 2008, این مرورگر به راحتی توانسته میلیون‌ها کاربر را جذب خود کند و خود را به عنوان محبوب‌ترین مرورگر رایانه‌ها و گوشی‌های‌هوشمند معرفی کند. این مرورگر که در ابتدا بسیار سبک‌تر از چیزی بود که هم‌اکنون شاهد آن هستیم، مشکلات زیادی را به همراه خود دارد و نداشتن راه‌حل برای این مشکلات می‌تواند باعث کند شدن سیستم شود و کروم را به یک مرورگر بی‌استفاده تبدیل کند.

اگر شما هم دچار مشکلات زیادی در این مرورگر هستید به جای درستی آمدید چراکه در این مقاله قصد داریم 9 مشکل آزاردهنده‌ی گوگل کروم را به همراه راه‌ حل به شما بگوییم.

بیشتر بخوانید

پرنده هدایت‌پذیر از دور یا به اختصار پَهپاد که به آن وسیله هوایی بدون سرنشین نیز گفته می‌شود، نوعی وسیله هوایی هدایت‌پذیر از راه دور است. یکی از جذاب‌ترین کار‌هایی که با پهپاد‌ها می‌توان انجام داد، ثبت عکس‌هایی هوایی است. با زومیت همراه باشید.

بیشتر بخوانید